Turkishost Hosting Firması Nasıl
 

Turkishost hosting firması piyasa da hosting fiyatlarına göre en uygun paket fiyatları bulunduran firmadır. Fakat bu firmada yaşadığım sorunlar ile ucuz fiyata alınan kalitesiz hizmetin aslında daha büyük zararlara yol açacağını bizzat denemiş olduk.

Firma tarafından 6 Eylül'de alt yapı çalışması nedeniyle sitelerde 8 saatlik kesinti olacağına dair mail geldi. Sitelere pek girmedim ve takip edemedim tarih 8 eylül'ü gösterdiğinde eski site yaptığım kişilerden telefonlar gelmeye başladı sitelerine giremediklerini söylediler. Siteleri açtığımda ne göreyim veritabanı bağlantıları yapılamıyor. Veritabanı sunucuları taşınıyor Ip değişiyor fakat bu konuda en ufak bilgilendirme maili atılmıyor.

Firmaların siteleri hizmet veremiyor .Turkishost'dan hiçbir özür dileme, hata düzeltme mailini geçtim bilgilendirme maili dahi gelmiyor. Zaten her hafta mutlaka bir kaç saat hosting paketlerinin hizmet vermemesi sorunuda yaşanırken bu son durumla kaliteli hizmet anlayışlarını tekrar kanıtlamış oldular.

 

 

Author: Engin ATALAY
Date: 08.09.2014 23:53:07
View Count: 2673
 
 

COMMENTS
 
No comments yet. Be the first to comment who you are.
 
 
 
 
 
 
 
WRITE COMMENT
 
 
Your Name :
 
 
 
E-mail :
 
 
 
Your Message :
 
 
 
 
 
 
 
This project : ASP.NET MVC , RAZOR, Entity Framework , CSS , HTML , JQUERY(2.0.2) , AJAX the C# side-tier architecture was developed with logic.
 
Yukarı Çık