Google Adsense Banka Hesabı Doğrulama Nasıl Oluyor
 

Google Adsense Banka Hesabı Doğrulama Nasıl Oluyor

Sizde Google Adsense 'de yeni iseniz ilk kez hesab bakiyeniz 10 Doları geçtiğinde 2 aşamalı doğrulama sistemi hakkında bilgi almak , Adsense Banka Hesabı ve Pin Gönderimi için nereden istekte bulunulduğunu , Adsense Banka hesabına paranın ne kadar sürede yatırıldığını merak ediyorsanız  makalemi okumalısınız.

Google Adsense hesabınızdaki kazanç 10 dolara ulaştığında Google 2 aşamalı doğrulama ile hesabınızı doğrulamaktadır.

İlk doğrulama Banka hesabınıza ufak bir miktar para yatırıp bu yatırılan miktarı adsense hesabınızda doğru olarak girdiğinizde tamamlanmaktadır.

2.Doğrulama ise posta ile kapınıza bir Pin numarası gelmektdir bu Pin numarasını adsense hesabına girerek 2.aşamayıda doğrulamış olursunuz.

Bu makalemde Banka hesap doğrulaması ile bilgi vereceğim.

Adsense Banka Hesabına Para Yatırımı ve Pin Gönderimi İşlemi İçin Neree Tıklamalıyım ?

İlk olarak şundan bahsedeyim hesabınız 10 doları geçtiğinde Adsense hesabınızde Pin ve Banka Hesap gönderimi için bir link  , buton  bulunmamaktadır yani bana Posta gönder veya Banka hesabıma para gönder gibi seçenek yoktur.Google bunu otomatik kendisi yapmaktadır.Peki hesabınız 10 doları geçer geçmez mi yapılmaktadır ? Hayır arkadaşlar hesabınız 10 doları geçtikten sonra girdiğinizde Google Adsense kullanım şartlarının olduğu yaklaşık 30 maddelik bir belge çıkmaktadır bunu kabul ettikten sonra Banka hesabınza para gönerimi yapılmakta pin göderimi için posta işlemleri başlatılmaktadır.

Peki Bankaya para ne zaman yatar ?

Arkadaşlar eğer hafta içi bir günde(Cuma günü hariç) gönderimi için şartları kabul ettiyseniz 1 gün ardından Hesabınıza para yatmaktadır.Garanti , Türkiye İş Bankası gibi iki bankada 1 gün sonra yattığını direk söyleyebilirim.Bazı bankalar için daha geç yatabilme olasılığıda bulunmaktadır.

Bankaya gidip hesap hareketlerini (hesap işlemlerini) görüntülediğinizde Google Ireland Limited firmasından ufak bir miktar para yattığını görebilrsiniz.

Adsense deneyimleri sizlere aktarmaya devam edeceğim , bir sonraki yazımda görüşmek üzere arkadaşlar .

 

Author: Engin ATALAY
Date: 24.04.2013 23:54:55
View Count: 5101
 
 

COMMENTS
 
Resim Yüklenemedi
sinan demircan
9 Mayıs 2015 23:59
Adnense hesapimda Yeni banka hesapi ac yazmiyo ne yapmam lazim
 
 
 
 
 
Resim Yüklenemedi
Orhan
6 Ekim 2013 21:33
Sözleşmeyi onayladım, para hesabıma yattı ama linki bir türlü bulamadım. :(
 
 
 
 
 
Resim Yüklenemedi
ibrahim
17 Temmuz 2013 23:01
banka hesabı dogrulama linki yok bende
 
 
 
 
 
Resim Yüklenemedi
Engin
10 Temmuz 2013 09:18
Adsense hesabınıza girin hesap ayarlarına girin ve banka hesabı doğrulamayı göreceksiniz o linki tıklayın miktarı yazın banka hesabınız doğrulanacaktır.
 
 
 
 
 
Resim Yüklenemedi
ibrahim
9 Temmuz 2013 23:29
iyi günler bana hesap doğrulaması için o belirtmiş olduğunuz cüzzi miktar yattı ne yapmam gerektiğini bilmiyorum bilgi verirmisiniz?
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
WRITE COMMENT
 
 
Your Name :
 
 
 
E-mail :
 
 
 
Your Message :
 
 
 
 
 
 
 
This project : ASP.NET MVC , RAZOR, Entity Framework , CSS , HTML , JQUERY(2.0.2) , AJAX the C# side-tier architecture was developed with logic.
 
Yukarı Çık